Цього року конференцію приймає львівський Premier Hotel Dnister (https://dnister-hotel.phnr.com/ua).

Вдало розташувавшись на пагорбі навпроти мальовничого парку, готель знаходиться всього за декілька кроків від Старого Міста, яке внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також від найвизначніших архітектурних пам’яток Львова. 

Нещодавно номери готелю  було повністю відреставровано: зараз це зовсім новий інтер’єр, в якому поєднались модернізм та класика, продумана система освітлення та клімат-контролю, а також неймовірний вид з вікон. У Premier Hotel Dnister зберігається тепла атмосфера та гостинність Львова – справжнього музею під відкритим небом! 

Готель також володіє значним досвідом проведення подій як національного, так і міжнародного масштабу. Тут є 4 спеціально обладнані конференц-зали, кімната для переговорів та сучасний бізнес-центр – тож, кожен учасник конференції, окрім офіційної програми, може організувати власні ділові зустрічі та переговори.

 

Вітальний коктейль пройде безпосередньо в місці проведення Конференції - у ресторані готелю Premier Hotel Dnister (https://dnister-hotel.phnr.com/dnister-restaurant).

Під гала-вечерю заброньований банкетний зал у легендарному львівському ресторані «Високий замок» (http://vzamok.lviv.ua/). Організований трансфер від місця проведення ділової частини Конференції - автобуси чекатимуть гостей з 18.00 біля готелю Premier Hotel Dnister . Час відправлення - 18.30.

Гостей та учасників Конференції також прийматиме розважальний центр ODEON (колишній "МІСТО" - https://odeon.com.ua). 17-18 травня його можна буде відвідати безкоштовно за умови наявності бейджу учасника заходу.

 

Рекомендації організаторів щодо проживання у Львові

Готель Premier Hotel Dnister https://dnister-hotel.phnr.com/ua - знижка 20% на номери Прем’єр, Люкс, Прем’єр Люкс за промокодом AFNU-2019. Період дії промокоду - з 21.01.2019 по 22.04.2019, період проживання - з 16.05 по 19.05.2019. Оплата при бронюванні. Тариф не повертається.

Готель "Модерн" http://akurat.com.ua/hotel_page.php?id=93&lang=1 - знижка 10% за промокодом АСНУ-2019

 

Також можливе розміщення в апартаментах. Контакти, перевірені АФНУ:

+380988106262 Юрій

+380677204015 Тетяна

+380676700293 Руслан

 

Інформація оновлюється

 

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 1500 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2024 АФНУ. Всі права захищено